Blog

Ciekawostki

Naprawy w iPatrol

Zapraszamy do serwisu. W oczekiwaniu na naprawę w listopadzie poczęstujemy Ciebie jabłkami. Zawsze możesz liczyć na kawę. Wyświetlacze i baterie w iPhone’ach wymieniamy od ręki. To miejsce jest też po to abyśmy mogli porozmawiać.

Ciekawostki

Co znajdziemy w najnowszej aktualizacji iOS 12.1?

Październikowa konferencja Apple była nie tylko platformą do zaprezentowania nowych sprzętów. Tim Cook rozpoczął swoje przemówienie od ogłoszenia szczegółów dotyczących nowej aktualizacja systemu iOS 12.1, która jest już dostępna do pobrania. Aktualizacja pełna jest nowych funkcji, z których najważniejszą jest opcja grupowego chatu na FaceTimie.

Czytaj dalej „Co znajdziemy w najnowszej aktualizacji iOS 12.1?”

Ciekawostki

Czy Apple stworzy swoje własne inteligentne okulary?

Apple nie może zostać w tyle. Ostatnio swoje okulary AR zaprezentował Intel, Snapchat ulepszył Spectacles, a to tylko najbardziej medialne przykłady, bowiem firm, które biorą się za opracowywanie swoich własnych smart glasses jest mnóstwo. Co powstrzymuje Tima Cooka i jego zespół przed wypuszczeniem swojego własnego produktu, który bez dwóch zdań okazałby się hitem? Prawdopodobnie panowie z Apple trzymają nas w niepewności – w końcu element zaskoczenia leży w naturze marki. Jeżeli w najbliższym czasie zobaczymy inteligentne okulary od Apple, z pewnością będziemy mogli liczyć na prezentację z pompą i funkcje, o jakich inni producenci nawet nie pomyśleli.

Czytaj dalej „Czy Apple stworzy swoje własne inteligentne okulary?”

Ciekawostki

Nowości od Apple. Oto nowy MacBook Air, iPad Pro…

30 października w Nowym Jorku odbyła się konferencja Apple, na której zaprezentowano najnowsze sprzęty z logo jabłuszka. Ku uciesze fanów firmy z Cupertino, Tim Cook w końcu pokazał światu nowego MacBooka Air. Flagowy laptop Apple nie był aktualizowany od czasu swojej premiery, tym bardziej cieszy fakt, że po tylu latach zdecydowano się na konieczne zmiany w designie i specyfikacji technicznej. Prawdziwą gwiazdą prezentacji był jednak nowy iPad Pro, którego możliwości przerosły oczekiwania ekspertów i fanów tego typu kompaktowego sprzętu.

Czytaj dalej „Nowości od Apple. Oto nowy MacBook Air, iPad Pro i Mac Mini”